Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Plener fotograficzny "Niebo nad moim miastem"

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 29 maj 2016 Administrator_Gabriela Źrałek

23 maja br. grupa chętnych uczniów pod opieką pani Gabrieli Źrałek wybrała się na plener fotograficzny pod hasłem "Niebo nad moim miastem". Uczestnicy pleneru starali się w niebanalny sposób ująć na zdjęciu zupełnie bezchmurne w tym dniu niebo, a jednocześnie zrealizować zadany temat.

Powstało w ten sposób wiele bardzo ciekawych prac, z których 5 najlepszych zostało wysłanych na wojewódzki konkurs fotograficzny, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

Odsłony: 1446

Kampanie i programy