Plener fotograficzny "Niebo nad moim miastem"

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: niedziela, 29 maj 2016 Administrator_Gabriela Źrałek

23 maja br. grupa chętnych uczniów pod opieką pani Gabrieli Źrałek wybrała się na plener fotograficzny pod hasłem "Niebo nad moim miastem". Uczestnicy pleneru starali się w niebanalny sposób ująć na zdjęciu zupełnie bezchmurne w tym dniu niebo, a jednocześnie zrealizować zadany temat.

Powstało w ten sposób wiele bardzo ciekawych prac, z których 5 najlepszych zostało wysłanych na wojewódzki konkurs fotograficzny, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Gliwicach. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.