Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

5C najlepsza w szkolnym konkursie POTYCZKI MATEMATYCZNE

Kategoria: Nasze działania Opublikowano: środa, 28 styczeń 2015 Administrator_Gabriela Źrałek

16 stycznia br. reprezentacje klas piątych naszej szkoły rywalizowały w corocznym konkursie POTYCZKI MATEMATYCZNE, organizowanym tradycyjnie przez nauczycielki matematyki - Anetę Dudę-Spandel i Gabrielę Źrałek. Trzyosobowe zespoły zmierzyły się z dziesięcioma konkurencjami, zawierającymi zadania, zagadki, rebusy i łamigłówki matematyczne. Emocje sięgały zenitu, a drużyny dawały z siebie wszystko.

Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja klasy 5C (w składzie: Oliwia Mor, Igor Siata i Kacper Terlicki), która zwyciężyła ze znaczną przewagą punktów. Drugie miejsce przypadło klasie 5B, a trzecie - 5A. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone uczestnikom podczas najbliższej akademii. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w konkursach pozaszkolnych.

Odsłony: 1440

Kampanie i programy