Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Ewa Matysek

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego, ustanowione 27. kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas dwujęzycznych 8c i 8d pod kierunkiem Pań: Agnieszki Ubowskiej, Barbary Ślefarskiej i Iwony Stangel przygotowali niezapomniany koncert literacko – muzyczny. W trakcie uroczystości każdy nauczyciel mógł wysłuchać przygotowaną dla niego dedykację, do której dołączona była impresja muzyczna w wykonaniu szkolnego chóru. W ten sposób uczniowie podziękowali swoim Nauczycielom za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie.

Odsłony: 990

Kampanie i programy