Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Ewa Matysek

Nauczanie dwujęzyczne jest nowoczesną i bardzo popularną formą kształcenia. Uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje kompetencje językowe dzięki zróżnicowanym metodom nauczania. Klasa VII d podczas lekcji języka niemieckiego poznawała i utrwalała słownictwo dotyczące czasu wolnego, słuchając tłumaczeń i skojarzeń w języku angielskim. Obejrzany film edukacyjny połączony z wizualizacją czynności  przygotowaną przez uczniów z pewnością przyniesie oczekiwany efekt. Jednocześnie jest świetną zabawą dla uczniów.

Odsłony: 1260

Kampanie i programy