Ewa Matysek

Nauczanie dwujęzyczne jest nowoczesną i bardzo popularną formą kształcenia. Uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje kompetencje językowe dzięki zróżnicowanym metodom nauczania. Klasa VII d podczas lekcji języka niemieckiego poznawała i utrwalała słownictwo dotyczące czasu wolnego, słuchając tłumaczeń i skojarzeń w języku angielskim. Obejrzany film edukacyjny połączony z wizualizacją czynności  przygotowaną przez uczniów z pewnością przyniesie oczekiwany efekt. Jednocześnie jest świetną zabawą dla uczniów.