Nadhi

W klasach 7 wśród poliglotów ukrywają się uczniowie utalentowani artystycznie. Na zajęciach plastyki każdy ma okazję pokazać swoje zdolności podczas wykonywania różnorodnych prac oraz poznać nowe ciekawe techniki i kierunki w sztuce. Poznajmy 2 utalentowane uczennice klasy 7d laureatkę licznych konkursów plastycznych, oraz wrażliwą na muzykę, doskonalącą swój śpiew Wiktorię Ziemską oraz niezwykle ambitną, Nadię Stachowicz, która uczy się grać na pianinie oraz rozwija swój talent aktorski na zajęciach szkolnego Teatru Du-cha. Podczas wspólnego portretowania uczennice stworzyły swój autoportret. Widać szczególne zdolności tych dwóch uczennic.