Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Nadhi

W klasach 7 wśród poliglotów ukrywają się uczniowie utalentowani artystycznie. Na zajęciach plastyki każdy ma okazję pokazać swoje zdolności podczas wykonywania różnorodnych prac oraz poznać nowe ciekawe techniki i kierunki w sztuce. Poznajmy 2 utalentowane uczennice klasy 7d laureatkę licznych konkursów plastycznych, oraz wrażliwą na muzykę, doskonalącą swój śpiew Wiktorię Ziemską oraz niezwykle ambitną, Nadię Stachowicz, która uczy się grać na pianinie oraz rozwija swój talent aktorski na zajęciach szkolnego Teatru Du-cha. Podczas wspólnego portretowania uczennice stworzyły swój autoportret. Widać szczególne zdolności tych dwóch uczennic.

Odsłony: 1489

Kampanie i programy