Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Nadhi

14 listopada 2018 r. uczennice klas dwujęzycznych z 7c i 7d wraz z p. Barbarą Ślefarską i p. Justyną Jankowską uczestniczyły w niezwykłym koncercie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" zorganizowanym z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbył się w  Mieście Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach, którego inicjatorem było Kuratorium Oświaty w Katowicach. Nasza szkoła znalazła się na liście szkół wyróżnionych za udział w konkursach kuratoryjnych i w nagrodę otrzymała zaproszenie na ten wspaniały koncert.

Odsłony: 748

Kampanie i programy