Nadhi

14 listopada 2018 r. uczennice klas dwujęzycznych z 7c i 7d wraz z p. Barbarą Ślefarską i p. Justyną Jankowską uczestniczyły w niezwykłym koncercie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" zorganizowanym z okazji obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbył się w  Mieście Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek w Katowicach, którego inicjatorem było Kuratorium Oświaty w Katowicach. Nasza szkoła znalazła się na liście szkół wyróżnionych za udział w konkursach kuratoryjnych i w nagrodę otrzymała zaproszenie na ten wspaniały koncert.