Ewa Matysek

W dniu 17 grudnia uczennice klasy 7d dwujęzycznej pod opieką nauczycielki Ewy Matysek odwiedziły Przedszkole Miejskie nr 27 w Sosnowcu. Celem spotkania była zabawa mikołajkowa z 5-letnimi przedszkolakami. Uczennice klasy 7d przygotowały program artystyczny połączony z kolędami, zabawami i konkursami.

Przedszkolaki bardzo ładnie się bawiły, dzielnie pomagały Świętemu Mikołajowi i wspaniale rozwiązywały zadania, np. kleiły łańcuch, który następnie zwiesiły na choinkę. Na koniec przepięknie zaśpiewały kolędę „Świeć, gwiazdeczko, świeć”. Spotkanie należy do bardzo sympatycznych i udanych.