Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin
Nadhi

Dnia 17 grudnia 2018 roku klasa VII c wzięła udział w warsztatach językowych na temat kultury i tradycji w krajach anglojęzycznych- Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Afryka Południowa prowadzonych przez native speaker’a- Andiswa Ndlazi.

Uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu połączonego z interakcją z prowadzącą, która zachęcała ich do komunikacji w języku angielskim. Jako klasa dwujęzyczna uczniowie poradzili sobie świetnie z tym zadaniem, chętnie współpracowali i byli otwarci na nowe doświadczenie. Warsztaty motywowały również uczniów do pracy zespołowej oraz rywalizacji między drużynami.

Odsłony: 981

Kampanie i programy