Nadhi

Dnia 17 grudnia 2018 roku klasa VII c wzięła udział w warsztatach językowych na temat kultury i tradycji w krajach anglojęzycznych- Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Afryka Południowa prowadzonych przez native speaker’a- Andiswa Ndlazi.

Uczniowie wysłuchali ciekawego wykładu połączonego z interakcją z prowadzącą, która zachęcała ich do komunikacji w języku angielskim. Jako klasa dwujęzyczna uczniowie poradzili sobie świetnie z tym zadaniem, chętnie współpracowali i byli otwarci na nowe doświadczenie. Warsztaty motywowały również uczniów do pracy zespołowej oraz rywalizacji między drużynami.