Ewa Matysek

Wiktoria Karolska, uczennica naszej szkoły - klasy VII d dwujęzycznej zdobyła tytuł SPORTOWIEC JUNIOR ROKU. W roku 2018 wraz z drużyną kadry śląskiej zdobyła Mistrza Polski kadr wojewódzkich U13 w piłce nożnej dziewcząt. Z drużyną dziewcząt zdobyła 1 miejsce w turnieju Tymbarka "Z podwórka na stadion" w woj. śląskim i 3 miejsce w finale w Warszawie. Wiktoria jest reprezentantką kadry śląskiej piłki nożnej dziewcząt U14 oraz reprezentantką Polski dziewcząt rocznika 2006 projektu PZPN Akademia Młodych Orłów. W październiku 2018 wraz z drużyną dziewcząt Akademii Młodej GieKsy Katowice zdobyła Mistrza Śląska U13. To niezwykle utalentowana dziewczyna, która gra w piłkę nożną od 5 lat, trenuje 5-6 razy w tygodniu. Serdecznie gratulujemy Wiktorii i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.
Wywiad z Wiktorią w programie „Pytanie na śniadanie”: https://pytanienasniadanie.tvp.pl