Nadhi

W miniony piątek 8 marca 2019 r. uczennice 7c z klas dwujęzycznej uczestniczyły w Miejskim Konkursie Piosenki Turystycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40 w Sosnowcu. Uczennice zaprezentowały 2 piosenki "Rzeka marzeń" i "Tyle słońca w całym mieście". Wśród wielu uczestników dziewczęta zajęły wysokie miejsca. W kategorii śpiew solowy I miejsce wyśpiewała sobie Natalia Hudy, a w kategorii zespół uczennice: Liwia Kamieniecka, Patrycja Janczura, Łucja Mikocka, Julia Więcek,i Natalia Hudy zajęły III miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.