Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukces uczennic w Konkursie Talentów Artystycznych

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 12 czerwiec 2018 Nadhi

W maju 2018 r Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu ogłosił Konkurs Talentów Artystycznych. Uczennice klasy 2 gimnazjum wzięły udział w konkursie w kategorii plastyka/informatyka. Obie dziewczyny wybrały temat "Nowy strój bohatera z gry komputerowej". Agata Wójcik z klasy 2h wykonała pracę techniką klasyczną, a Inga Będkowska z klasy 2e swoją pracę wykonała przy użyciu tableta graficznego. Obie prace zostały nagrodzone. Agata zajęła I miejsce a Inga II. Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesu i podziwiamy zdolności i talent!

 

Odsłony: 416

Kampanie i programy