Sukces uczennic w Konkursie Talentów Artystycznych

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 12 czerwiec 2018 Nadhi

W maju 2018 r Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu ogłosił Konkurs Talentów Artystycznych. Uczennice klasy 2 gimnazjum wzięły udział w konkursie w kategorii plastyka/informatyka. Obie dziewczyny wybrały temat "Nowy strój bohatera z gry komputerowej". Agata Wójcik z klasy 2h wykonała pracę techniką klasyczną, a Inga Będkowska z klasy 2e swoją pracę wykonała przy użyciu tableta graficznego. Obie prace zostały nagrodzone. Agata zajęła I miejsce a Inga II. Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesu i podziwiamy zdolności i talent!