Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Gala Mistrzów 2018 za nami

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Ewa Matysek

"Nie ma czegoś takiego jak osobisty sukces. Zawsze jest osoba, która nam pomaga, uczy, pokazuje". (N.Marszałek)

We wtorek 18.06.2018 r. w Zespole Szkół Muzycznych w naszym mieście odbyła się GALA MISTRZÓW. To uroczystość podsumowująca pracę sosnowieckich szkół w roku szkolnym 2017/2018. Organizatorami Gali byli nauczyciele i młodzież naszej szkoły. Sonia Dajlidzienko i Piotr Matysek - uczniowie klasy 3f gimnazjum poprowadzili całą uroczystość. Rangę gali podnieśli przybyli na nią goście: Arkadiusz Chęciński - Prezydent Miasta Sosnowca, Pierwszy Zastępca Prezydenta Zbigniew Byszewski, Wicemarszałek Sejmu Pani Barbara Dolniak, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pani Barbara Chrobak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sosnowcu Pan Wilhelm Zych, Dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie Pan Robert Wanic, Prezesi i Przewodniczący Oświatowych Związków Zawodowych, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Jerzy Górak, Prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sosnowcu Pan Daniel Gałużny, dyrektorzy sosnowieckich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych publicznych i niepublicznych, Radni Miasta.


239 najlepszych uczniów zostało nagrodzonych podczas Gali Mistrzów. Nagrody i wyróżnienia otrzymali uczniowie od wieku przedszkolnego, aż do szkół średnich. Wszyscy osiągnęli wyróżniające się wyniki w nauce, są laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych. Około 100 uczniów dostało nagrody i dyplomy za najlepsze wyniki w sporcie. Podczas gali nagrodzono również 71 nauczycieli i opiekunów wyróżniających się uczniów.
Z naszej szkoły zostali nagrodzeni:
Krzysztof Piwkowski i nauczycielka mgr Bożena Widawska
Urszula Łoboda i nauczycielka mgr Agnieszka Ubowska
Jakub Kidawa i nauczycielka mgr Aneta Miodek
Martyna Maj, Karolina Derela, Martyna Rokita, Julia Gębka, Emilia Cugowska, Igor Flak , Joanna Gawlik, Antonina Marszałek, Karolina Polaczkiewicz, Aleks Ambroży, Emilia Kozieł, Karolina Polaczkiewicz wraz z nauczycielką mgr Elżbietą Rudzką
Julia Wola wraz z opiekunką mgr Ewą Imiolczyk
Kamila Guzik z nauczycielką mgr Krystyną Miką.
Serdeczne gratulacje.

 

Odsłony: 638

Kampanie i programy