Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Święto Edukacji Narodowej

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 16 październik 2018 Nadhi

W poniedziałek 15 października 2018 r. w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z okazji Święta Edukacji Narodowej miasto uhonorowało najlepszych nauczycieli i dyrektorów sosnowieckich placówek edukacyjnych. Nagrody zasłużonym pedagogom wręczyli: Prezydent Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński oraz I Zastępca Prezydenta Sosnowca Pan Zbigniew Byszewski. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych nauczycieli są panie: mgr Aneta Duda-Spandel i mgr Agata Kuc-Bednarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

Odsłony: 390

Kampanie i programy