Święto Edukacji Narodowej

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 16 październik 2018 Nadhi

W poniedziałek 15 października 2018 r. w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z okazji Święta Edukacji Narodowej miasto uhonorowało najlepszych nauczycieli i dyrektorów sosnowieckich placówek edukacyjnych. Nagrody zasłużonym pedagogom wręczyli: Prezydent Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński oraz I Zastępca Prezydenta Sosnowca Pan Zbigniew Byszewski. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych nauczycieli są panie: mgr Aneta Duda-Spandel i mgr Agata Kuc-Bednarczyk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.