Konkurs o Tytuł Mistrza Inteligo

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: środa, 07 listopad 2018 Nadhi

Dnia 6 listopada 2018r. uczennice klasy trzeciej gimnazjum: Julia Jedlińska, Amelia Hoppe i Martyna Maj pod opieką Pani Agaty Kuc-Bednarczyk wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie o Tytuł Mistrza Inteligo zorganizowanym w Technikum Ekonomicznym nr 1 przy ul. Grota-Roweckiego. Zmagania konkursowe dotyczyły  wiadomości z wiedzy ogólnej, a także sprawdzały  kreatywność i pomysłowość uczestników. Nasza drużyna dziewcząt w brawurowy sposób zajęła II zaszczytne miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.