Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Konkurs o Tytuł Mistrza Inteligo

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: środa, 07 listopad 2018 Nadhi

Dnia 6 listopada 2018r. uczennice klasy trzeciej gimnazjum: Julia Jedlińska, Amelia Hoppe i Martyna Maj pod opieką Pani Agaty Kuc-Bednarczyk wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie o Tytuł Mistrza Inteligo zorganizowanym w Technikum Ekonomicznym nr 1 przy ul. Grota-Roweckiego. Zmagania konkursowe dotyczyły  wiadomości z wiedzy ogólnej, a także sprawdzały  kreatywność i pomysłowość uczestników. Nasza drużyna dziewcząt w brawurowy sposób zajęła II zaszczytne miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Odsłony: 440

Kampanie i programy