LAUREATKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: niedziela, 18 listopad 2018

16 listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w IX Zagłębiowskim Konkursie Recytatorskim "Polska Niepodległa" w II LO im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

Dziewczęta zachwyciły jury dojrzałą interpretacją patriotycznych wierszy Grzegorza Tomczaka i Wisławy Szymborskiej. I miejsce zdobyła Katarzyna Posikata (opiekun Bożena Kowalik), wyróżnieniem zostałą uhonorowana Amelia Hoppe ( opiekun Agata Kuc- Bednarczyk). Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Polonistki