Gala NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: niedziela, 25 listopad 2018 Nadhi

"Nauczyciel, który potrafi wzbudzić wyższe uczucia dla jednego choćby dobrego czynu, jednego dobrego wiersza – osiąga więcej aniżeli ten, który zapełnia naszą pamięć nieskończonymi rzędami przedmiotów naturalnych, sklasyfikowanych pod względem nazwy i kształtu." (Goethe)

W piątkowy wieczór 23.11.2018 r. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca plebiscyt NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018. . Plebiscyt organizowany jest przez Dziennik Zachodni pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa  Śląskiego - Wojciecha Saługi. Największą wartością jest to, że możemy na łamach papierowego „Dziennika Zachodniego” oraz w naszym serwisie internetowym zaprezentować czytelnikom ogromną rzeszę nauczycieli z pasją, tych, którym chce się wykonywać ten zawód" - zapewniał witając laureatów plebiscytu i zaproszonych gości Zenon Nowak, prezes Oddziału Śląsk Grupy Polska Press. W czasie głosowania, które odbywało się przez miesiąc wychowankowie, absolwenci, rodzice oddawali swoje głosy na najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli województwa śląskiego. Z przyjemnością informujemy, że I MIEJSCE W SOSNOWCU otrzymała NAUCZYCIELKA NASZEJ SZKOŁY -MGR ELŻBIETA RUDZKA. Podczas Gali nauczycielka odebrała dyplom i medal. Galę uświetnił recital Kamila Franczaka "Dni , których jeszcze nie znamy". Na zakończenie laureaci wraz z osobami towarzyszącymi zostali zaproszeni na bankiet. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/