Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Wojewódzki Przegląd Amatorskich Zespołów Kabaretowych „W oparach śmiechu"

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018

Nie mogło zabraknąć Szkolnego Teatru "DU-CHA" na Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskich Zespołów Kabaretowych "W oparach śmiechu". Rozbawione do łez jury uhonorowało utalentowanych aktorów i opiekuna Bożenę Kowalik II miejscem oraz nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł. Gratulujemy bardzo zdolnym aktorom : Zuzi, Emilce, Kasi, Kindze, Kacprowi, Aleksemu, Stasiowi oraz tym, którzy sumiennie pracowali,  tworząc scenografię i muzykę : Igorowi, Piotrowi, Weronice i dwóm  uroczym Aniom. Bardzo się cieszymy, że my także mogliśmy współtworzyć Sosnowiecką Jesień Teatralną. 

 

Odsłony: 685

Kampanie i programy