Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Nadhi

7 marca 2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych uczennice naszej szkoły uczestniczyły w przesłuchaniach konkursowych XIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Angielskiej. Piosenkę angielską prezentować można było 3 w kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Mika z kl. 5, Zofia Gruszka, Maria Szczytowska, Anna Skowron i Jagoda Zub z klas 8. Uczestników było powyżej 50, każdy prezentował wysoki poziom wykonawczy. Do finału zakwalifikowała się Julia Mika, która 12 marca zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!!