Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Nadhi

7 marca 2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wojkowicach Kościelnych uczennice naszej szkoły uczestniczyły w przesłuchaniach konkursowych XIII Regionalnego Festiwalu Piosenki Angielskiej. Piosenkę angielską prezentować można było 3 w kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julia Mika z kl. 5, Zofia Gruszka, Maria Szczytowska, Anna Skowron i Jagoda Zub z klas 8. Uczestników było powyżej 50, każdy prezentował wysoki poziom wykonawczy. Do finału zakwalifikowała się Julia Mika, która 12 marca zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Odsłony: 466

Kampanie i programy