PODIUM DLA SP 6 i G16

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: niedziela, 07 kwiecień 2019 Nadhi

Knurowie odbyły się przesłuchania do I Regionalnego Konkursu Piosenki Turystycznej "Powędruj z piosenką". Wśród wielu uczestników znalazły się również reprezentantki naszej szkoły Natalia Hudy, Patrycja Janczura, Julia Więcek, Hanna Wawrzyniak, Łucja Mikocka, Oliwia Kozubek, Aleksandra Wcisło, Karolina Hoeftmann, Katarzyna Posikata, Gabriela Gęborek, Weronika Stachurska, Maja Hospod.

Występ każdej z dziewcząt okazał się bardzo szczęśliwy. Po kilku dniach niepewności otrzymaliśmy wyniki. Dziewczęta z klasy 7c zajęły III miejsce w kategorii zespół wokalny, Natalia Hudy I miejsce, w kategorii solista, Karolina Hoeftmann otrzymała wyróżnienie, a dziewczęta z klas 3 gimnazjum Kasia, Gabriela, Weronika i Maja występując w kategorii zespół wokalno - instrumentalny, wywalczyły GRAND PRIX, wygrywając tym samym cały konkurs. Koncert Laureatów odbył się 3 kwietnia 2019r. , podczas którego mogliśmy usłyszeć najlepszych wykonawców, którzy śpiewali ponownie swoje piosenki. Serdecznie gratulujemy uzdolnionym uczennicom i życzymy im jeszcze wielu tak wysokich miejsc.