Wyróżnienie w konkursie "Sztuczna inteligencja"

Kategoria: Sukcesy Legionów 21 Opublikowano: wtorek, 25 luty 2020 Aneta Miodek

Jakub Kidawa z klasy 8b został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie „Sztuczna inteligencja” organizowanym na Facebooku przez spółkę Giganci Programowania. Zadaniem konkursowym było stworzenie projektu programistycznego wykonanego w programie Scratch (gra lub animacja). Konkurs miał na celu propagowanie wśród młodych ludzi zainteresowania nowymi technologiami oraz stymulację logicznego i kreatywnego myślenia poprzez programowanie.