Sukcesy uczniów SP nr 6 na forum Diecezji Sosnowieckiej

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: niedziela, 24 maj 2015 Aneta Miodek

18 maja świętowaliśmy 95. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji odbył się diecezjalny konkurs poświęcony temu wielkiemu Polakowi, pod hasłem: „Świętymi bądźcie!”.

Judyta Szczytowska z kl. 5a, w kategorii wiedza o Janie Pawle II, uzyskała II miejsce, pośród 45 uczestników z różnych miejscowości naszej diecezji. Adam Krempa, uczeń kl. 5a zdobył I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej, zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej  w Sosnowcu. Adam zajął również I miejsce w VIII edycji Diecezjalnego Konkursu Moja Kapliczka, którego organizatorem jest SP nr 18 w Dąbowie Górniczej. W konkursie wzięły udział 162 prace uczniowskie, tym bardziej gratulujemy zdobycia I nagrody!