Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Alicja potrafi pięknie pisać!

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 07 listopad 2019 Administrator_Gabriela Źrałek

7 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 im. Juliana Tuwima odbył się Międzyszkolny Konkurs adresowany do uczniów klas szóstych pod hasłem „Potrafię pięknie pisać!” . Swoje umiejętności kaligraficzne postanowiły sprawdzić uczennice klasy 6c: Maja Jedynak i Alicja Swoboda.

Celem konkursu było uwrażliwienie na estetykę zapisu i propagowanie zwyczaju pisania piórem. Decyzją jury Alicja Swoboda zajęła I miejsce i tym samym została doceniona za najładniejszy charakter pisma. Otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy!

Odsłony: 336

Kampanie i programy