Alicja potrafi pięknie pisać!

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 07 listopad 2019 Administrator_Gabriela Źrałek

7 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 im. Juliana Tuwima odbył się Międzyszkolny Konkurs adresowany do uczniów klas szóstych pod hasłem „Potrafię pięknie pisać!” . Swoje umiejętności kaligraficzne postanowiły sprawdzić uczennice klasy 6c: Maja Jedynak i Alicja Swoboda.

Celem konkursu było uwrażliwienie na estetykę zapisu i propagowanie zwyczaju pisania piórem. Decyzją jury Alicja Swoboda zajęła I miejsce i tym samym została doceniona za najładniejszy charakter pisma. Otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową. Serdecznie gratulujemy!