Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

JULIA W FINALE!!!

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: środa, 13 listopad 2019 Aneta Miodek

W niedzielę, 10 listopada, w przededniu 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w kościele Macierzyństwa NMP w Bolesławiu odbył się Koncert Laureatów IV Diecezjalnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Ogromną dawkę pozytywnej energii, radości i wzruszeń dostarczyło mnóstwo młodych wykonawców, prezentujących się w 5 kategoriach. Szacowne jury w składzie: Leszek Piskorz - aktor Teatru Starego w Krakowie, Małgorzata Markiewicz - wokalistka, laureatka "Szansy na sukces", oraz Gabriela Stańdo - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów miało trudny wybór, aby wyłonić tych najlepszych. Wśród nagrodzonych znalazła się również uczennica naszej szkoły Julia Mika. Julia wystąpiła z piosenką " Tango na głos i orkiestrę i jeszcze jeden głos" zdobywając tym III miejsce. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW:)

Odsłony: 165

Kampanie i programy