Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Gratulacje dla Nauczycieli – opiekunów dydaktycznych laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: środa, 24 czerwiec 2015 Aneta Miodek

W dniu 22 czerwca 2015 r. nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sosnowcu Aneta Duda – Spandel uczestniczyła w uroczystym spotkaniu zorganizowanym przez Śląskiego Kuratora Oświaty  dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów – opiekunów laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Spotkanie zorganizowane zostało w auli Kazimierza Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego. Rozpoczął je swoim wystąpieniem JM Rektor UŚ prof. zw. dr. hab. Wiesław Banyś , następnie Śląski Kurator Oświaty mgr Stanisław Faber przedstawił prezentację dotyczącą przeprowadzenia konkursów oraz ich efektów na przestrzeni ostatnich kilku lat.

 

W poniedziałkowej uroczystości wzięło udział ponad 155 nauczycieli - opiekunów laureatów wśród nich 8 nauczycieli szkół podstawowych. Na uroczystą galę została zaproszona nauczycielka naszej szkoły mgr Aneta Duda – Spandel – wielokrotnie opiekun laureatów konkursów wojewódzkich: interdyscyplinarnych i matematycznych. Następnie zaproszeni goście otrzymali listy gratulacyjne. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością Pani poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Krystyna Szumilas.
Spotkanie zakończyło się wykładem dr. Marka Kaczmarzyka pt. "Neurobiologia talentu ", a całość uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Katowicach.

Gratulujemy wszystkim twórczym nauczycielom – opiekunom naukowym uzdolnionych uczniów naszego województwa i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

 

Odsłony: 1525

Kampanie i programy