Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukcesy naszych uczniów

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 05 grudzień 2019 Ewa Matysek

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na Bal 100-lecia do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Juliana Tuwima w Sosnowcu. Podczas uroczystości otrzymali dyplomy i nagrody za zwycięskie miejsca w konkursach. W konkursie na ILUSTRACJĘ DO WYBRANEGO UTWORU JULIANA TUWIMA w kategorii klas IV-VI miejsce III zdobyła Zofia Chrzanowska (kl. V), wyróżnienie – Weronika Jagieła (kl. IV). W kategorii klas VII-VIII miejsce I zdobył Szymon Sowiński (kl. VIII).

W konkursie na NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI Z TUWIMEM W TLE w kategorii klas IV-VI miejsce I zajęła Weronika Jagieła (kl. IV), II miejsce – Konrad Dębowiec (kl. IV). W kategorii klas VII-VIII miejsce I zdobyła Emilia Zając (kl.VII), II miejsce – Szymon Sowiński (kl.VIII), III miejsce – Mateusz Olas (kl.VII). Serdecznie gratulujemy laureatom!

Odsłony: 315

Kampanie i programy