Sukcesy naszych uczniów

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 05 grudzień 2019 Ewa Matysek

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na Bal 100-lecia do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Juliana Tuwima w Sosnowcu. Podczas uroczystości otrzymali dyplomy i nagrody za zwycięskie miejsca w konkursach. W konkursie na ILUSTRACJĘ DO WYBRANEGO UTWORU JULIANA TUWIMA w kategorii klas IV-VI miejsce III zdobyła Zofia Chrzanowska (kl. V), wyróżnienie – Weronika Jagieła (kl. IV). W kategorii klas VII-VIII miejsce I zdobył Szymon Sowiński (kl. VIII).

W konkursie na NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI Z TUWIMEM W TLE w kategorii klas IV-VI miejsce I zajęła Weronika Jagieła (kl. IV), II miejsce – Konrad Dębowiec (kl. IV). W kategorii klas VII-VIII miejsce I zdobyła Emilia Zając (kl.VII), II miejsce – Szymon Sowiński (kl.VIII), III miejsce – Mateusz Olas (kl.VII). Serdecznie gratulujemy laureatom!