I miejsce Julii Miki w XVII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek " Złota Kantyczka"

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: niedziela, 15 grudzień 2019 Aneta Miodek

12.12.2019r.w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie odbył się XVII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek " Złota Kantyczka" . Konkurs ten jest rejonowym etapem Międzynarodowego  Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Będzinie. Każdy solista  zobowiązany jest  do wykonania 2 dowolnie wybranych kolęd lub pastorałek . Dzisiaj swoje umiejętności wokalne prezentowała Julia Mika z klasy 6b. Zaśpiewała kolędę " Cicha noc" oraz "Kolędę Maryi". Po 4 dniowych eliminacjach wyłoniono zwycięzców. Julia zdobyła I MIEJSCE w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowe.  GRATULUJEMY!!! I ŻYCZYMY POWODZENA W ETAPIE MIĘDZYNARODOWYM:)