II miejsce Natalii Hudy w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Sztuka cenniejsza niż złoto"

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: niedziela, 15 grudzień 2019 Aneta Miodek
Już po raz X  w V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej odbył się Wojewódzki Konkurs Artystyczny "Sztuka cenniejsza niż złoto". Celem konkursu jest promowanie różnorodnych talentów artystycznych wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy prezentowali następujące dziedziny sztuki:  taniec , śpiew , gra na instrumencie, recytacja - proza lub poezja, prace plastyczne oraz teatr jednego aktora lub „wywiedzione ze słowa”. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Hudy, która zachwyciła jury swoją grą na skrzypcach i śpiewem zdobywając II miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.