Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

II miejsce Natalii Hudy w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Sztuka cenniejsza niż złoto"

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: niedziela, 15 grudzień 2019 Aneta Miodek
Już po raz X  w V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej odbył się Wojewódzki Konkurs Artystyczny "Sztuka cenniejsza niż złoto". Celem konkursu jest promowanie różnorodnych talentów artystycznych wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy prezentowali następujące dziedziny sztuki:  taniec , śpiew , gra na instrumencie, recytacja - proza lub poezja, prace plastyczne oraz teatr jednego aktora lub „wywiedzione ze słowa”. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Hudy, która zachwyciła jury swoją grą na skrzypcach i śpiewem zdobywając II miejsce. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW.
 
Odsłony: 219

Kampanie i programy