Gala Mistrzów 2014 / 2015

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: sobota, 11 lipiec 2015 Aneta Miodek

24 czerwca o godz. 10.00 w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się Gala Mistrzów 2014/2015r. Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński zaprosił na uroczystość laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz uczniów, którzy uzyskali tytuł najlepszego sportowca szkoły.

Naszą szkołę reprezentowali:

·         Sonia Dajlidzienko, Monika Kryczek – laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,

·         Maksym Zając -  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Podczas Gali uhonorowano najlepsze szkoły w klasyfikacji generalnej na „Najbardziej usportowioną szkołę w Mieście” – przedstawiciele szkół otrzymali puchary i dyplomy.

Nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii chłopców i IV w kategorii dziewcząt, Tytuł najlepszego sportowca szkoły zdobył Maksym Zając.

Prezydent Miasta złożył gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom, a ich nauczycielom i opiekunom podziękował za zaangażowanie i trud podjęty podczas przygotowania do olimpiad, konkursów i turniejów.

W Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty, związków zawodowych, instytucji wspierających sosnowiecką oświatę, dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych oraz rodzice uczniów. Na uroczystości podsumowującej mijający rok szkolny.

Nagrodzono wszystkich, którzy swój talent wspierali ciężką pracą, wielkim wysiłkiem i konsekwencją, a swoje dokonania zapiszą w Złotej Księdze Gali Mistrzów Roku Szkolnego 2014/2015.