Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Gala Mistrzów 2014 / 2015

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: sobota, 11 lipiec 2015 Aneta Miodek

24 czerwca o godz. 10.00 w Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się Gala Mistrzów 2014/2015r. Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński zaprosił na uroczystość laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz uczniów, którzy uzyskali tytuł najlepszego sportowca szkoły.

 

Naszą szkołę reprezentowali:

·         Sonia Dajlidzienko, Monika Kryczek – laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,

·         Maksym Zając -  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Podczas Gali uhonorowano najlepsze szkoły w klasyfikacji generalnej na „Najbardziej usportowioną szkołę w Mieście” – przedstawiciele szkół otrzymali puchary i dyplomy.  

Nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii chłopców i IV w kategorii dziewcząt, Tytuł najlepszego sportowca szkoły zdobył Maksym Zając.

Prezydent Miasta złożył gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom, a ich nauczycielom i opiekunom podziękował za zaangażowanie i trud podjęty podczas przygotowania do olimpiad, konkursów i turniejów.

W Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, kuratorium oświaty, związków zawodowych, instytucji wspierających sosnowiecką oświatę, dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych oraz rodzice uczniów. Na uroczystości podsumowującej mijający rok szkolny.

Nagrodzono wszystkich, którzy swój talent wspierali ciężką pracą, wielkim wysiłkiem i konsekwencją, a swoje dokonania zapiszą w Złotej Księdze Gali Mistrzów Roku Szkolnego 2014/2015.

Odsłony: 2374

Kampanie i programy