Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 28 styczeń 2020 Ewa Matysek

Absolwentki naszej szkoły, ubiegłoroczne uczennice klas 8  KLAUDIA GRĘBOSZ oraz JAGODA ZUB zdobyły tytuły laureata w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 30 w Zabrzu. Uczennice zdobyły laury, będąc uczennicami naszej szkoły. Konkurs został rozstrzygnięty w grudniu 2019 r. Zwycięskie utwory zostały opublikowane  w XVI tomie ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ. Konkurs poetycki dla szkół podstawowych i średnich odbył się pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Zabrza. Opiekunkami uczennic były nauczycielki języka polskiego: Ewa Matysek, Agnieszka Ubowska

Odsłony: 161

Kampanie i programy