Sukces w XVIII Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 28 styczeń 2020 Aneta Miodek

18 grudnia 2019r. na osiedlu Ksawera podczas corocznej wigilii środowiskowej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 6 odbyło się podsumowanie XVIII Konkursu Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.  Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 4, a zakończyło koncertem w wykonaniu laureatów.

Nie zabrakło wspólnego dzielenia się opłatkiem, modlitwy, kolędy. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom XVIII Konkursu Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” , który honorowym patronatem objęli : J.E. ks. bp. Grzegorza Kaszak oraz Prezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski. Wśród wyróżnionych  znalazły się również uczennice naszej szkoły Maria Koral i Barbara Świerczyńska.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!