Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukces w XVIII Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 28 styczeń 2020 Aneta Miodek

18 grudnia 2019r. na osiedlu Ksawera podczas corocznej wigilii środowiskowej zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 6 odbyło się podsumowanie XVIII Konkursu Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.  Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 4, a zakończyło koncertem w wykonaniu laureatów.

Nie zabrakło wspólnego dzielenia się opłatkiem, modlitwy, kolędy. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom XVIII Konkursu Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” , który honorowym patronatem objęli : J.E. ks. bp. Grzegorza Kaszak oraz Prezydent Miasta Będzina Pan Łukasz Komoniewski. Wśród wyróżnionych  znalazły się również uczennice naszej szkoły Maria Koral i Barbara Świerczyńska.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Odsłony: 205

Kampanie i programy