Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

LAUREACI SP 6 w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym Serce Kapsuły Czasu

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: środa, 12 luty 2020 Aneta Miodek

Organizatorem Konkursu Literacko-Plastycznego pt. Serce Kapsuły Czasu jest Fundacja „TworzyMY Kraków”. Konkurs miał na celu kształtowanie poczucia współodpowiedzialności za rozwój małych ojczyzn i umożliwienie wypowiedzenia się na tematy związane z otoczeniem i środowiskiem.
Laureatem honorowym została Weronika Słaboń, laureatami wyróżnionymi: Hanna Torzewska, Kinga Bartos, Klaudia Strózik, Patrycja Sinicka (opiekun: J. Błażusiak- Dudała).

Nagrodzone prace zostaną złożone i zabezpieczeniu w rzeźbie architektonicznej „Kapsuła Czasu”, a w dalszej perspektywie zestawione  z rzeczywistością za kolejne 10, 25, 50, 75 i 100 lat. Uroczystość zamknięcia i zaplombowania prac w Rzeźbie Architektonicznej „Kapsuła Czasu” zaplanowana  jest w pierwszym kwartale 2020 r.

Odsłony: 91

Kampanie i programy