Sukcesy w III Regionalnym Festiwalu Piosenki Filmowej Śpiewanie na Ekranie

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: poniedziałek, 02 marzec 2020 Aneta Miodek

Dzisiaj 28 lutego uczennice naszej szkoły uczestniczyły w III Regionalnym Festiwalu Piosenki Filmowej Śpiewanie Na Ekranie w PMDK w Będzinie. Dziewczynki prezentowały się w 3 kategoriach:

• klasy I-III reprezentowały: Nadia Sierzputowska, Maria Pawlak, Magdalena Wydrzyńska, Nadia Gwóźdź, Nadia Mucha, Matylda Preisner, klasy IV-VI: Barbara Świerczyńska, Maria Koral i Julia Mika,
  • klasy VII-VIII: Anna Łabędź i zespół w składzie: Aleksandra Wcisło, Łucja Mikocka, Natalia Hudy, Liwia Kamieniecka, Oliwia Kozubek, Patrycja Janczura, Julia Więcek, Hanna Wawrzyniak, Magdalena Kobyłka i Marta Kaczmarska.

Po burzliwych obradach jury, nagrody zdobyły:
- JULIA MIKA III miejsce kat.IV-VI,
- ANNA ŁABĘDŹ II miejsce w kat. VII-VIII i
- WYRÓŻNIENIE dla Zespołu wokalno- instrumentalnego.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!