Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Uczniowie SP6 uczestnikami konkursu "Z Kolibrem przez Europę"

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 29 wrzesień 2015 biblioteka6

Uczniowie klasy IV c: Kamila Warchoł i Mateusz Bula brali udział w konkursie kulturowo-językowym organizowanym przez Sosnowiecki Uniwersytet Dziecięcy „Z Kolibrem przez Europę”.

W potyczkach brało udział dziewięć drużyn ze szkół podstawowych Sosnowca i Będzina. Każda z dwuosobowych drużyn odpowiadała na pięć pytań o różnym stopniu trudności za: pięć, dziesięć i piętnaście punktów. W razie potrzeby można było zwrócić się o pomoc do widowni z sali, czyli do wspierających koleżanek i kolegów. Nasza drużyna odpowiedziała poprawnie na wszystkie pięć pytań. I w efekcie po zakończeniu pięciu rund zajmowała trzecie miejsce. Musiała jednakże odbyć się dogrywka między dwoma zespołami zajmującymi drugą lokatę i ostatecznie zajęliśmy miejsce czwarte. Naszym zawodnikom Serdecznie Gratulujemy, ponieważ pytania wcale nie należały do najłatwiejszych.

Odsłony: 1308

Kampanie i programy