Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukces Julii

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: poniedziałek, 14 wrzesień 2020 Aneta Miodek

29 sierpnia 2020r.  na scenie Bielskiego Centrum Kultury odbyła się 3 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej. Ponad 100 wykonawców zaprezentowało swój talent wokalno-aktorski w pięciu kategoriach. Jury miało przed sobą trudne zadanie, ponieważ  poziom młodych wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany. Uroczysta gala podsumowująca festiwal rozpoczęła się koncertem zespołu Studio Accantus, który zaprezentował wiązankę najbardziej popularnych, bajkowych piosenek. W przesłuchaniach konkursowych wzięła udział uczennica naszej szkoły Julia Mika, która zaśpiewała w finale piosenkę " Milczeć" z filmu Alladyn. Wykonanie Julii bardzo spodobało się jury, w kategorii – soliści 9-14 lat zdobyła I miejsce. BRAWO JULIA!!!GRATULUJEMY!!!I ŻYCZYMY KOLEJNYCH TAK WSPANIAŁYCH FINAŁÓW.

 

Odsłony: 73

Kampanie i programy