Sukces Julii

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: poniedziałek, 14 wrzesień 2020 Aneta Miodek

29 sierpnia 2020r.  na scenie Bielskiego Centrum Kultury odbyła się 3 edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej. Ponad 100 wykonawców zaprezentowało swój talent wokalno-aktorski w pięciu kategoriach. Jury miało przed sobą trudne zadanie, ponieważ  poziom młodych wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany. Uroczysta gala podsumowująca festiwal rozpoczęła się koncertem zespołu Studio Accantus, który zaprezentował wiązankę najbardziej popularnych, bajkowych piosenek. W przesłuchaniach konkursowych wzięła udział uczennica naszej szkoły Julia Mika, która zaśpiewała w finale piosenkę " Milczeć" z filmu Alladyn. Wykonanie Julii bardzo spodobało się jury, w kategorii – soliści 9-14 lat zdobyła I miejsce. BRAWO JULIA!!!GRATULUJEMY!!!I ŻYCZYMY KOLEJNYCH TAK WSPANIAŁYCH FINAŁÓW.