Nagroda Prezydenta

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 15 październik 2020 Aneta Miodek

Z przyjemnością informujemy, że dwie nauczycielki naszej szkoły zostały wyróżnione Nagrodą Prezydenta Miasta Sosnowca za szczególne osiągnięcia w działalności dydaktyczno-wychowawczej  oraz  zaangażowanie w pracę na rzecz naszej szkoły. Nagrody zostały wręczone Pani Dyrektor  mgr Iwonie Szumilas - Kasińskiej oraz nauczycielce biologii i geografii mgr Aleksandrze Żółtak. Serdeczne gratulacje dla Pań z życzeniami dalszych sukcesów!