Sukces naszego ucznia w konkursie programistycznym

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: czwartek, 03 grudzień 2020 Aneta Miodek

Mikołaj Kordys z klasy 3c zakwalifikował się do półfinału Międzynarodowego Konkursu Pix Programming Challenge dla dzieci i młodzieży. Konkurs przeprowadzany jest za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Uczestnicy konkursu rozwiązują zadania z programowania przewidziane dla ich grupy wiekowej. Mikołaj świetnie rozwiązał zadania z zakresu programowania blokowego, kolejne zadania czekają na niego w półfinale. Trzymamy kciuki.

Gratulujemy tak dużego sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!