„Mamo, tato nie pal…” miejski konkurs plastyczny

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 07 czerwiec 2016 Aneta Miodek

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do miejskiego konkursu plastycznego „Mamo, tato nie pal…” organizowanego przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu był plakat o tematyce antynikotynowej.

Oto nasze sukcesy:
II miejsce zajęła Alicja Swoboda z klasy II c
Wyróżnienie zostało przyznane Franciszkowi Nowakowi z klasy II a

Wręczenie nagród odbyło się 30.05.2016 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!

Wystawa pokonkursowa eksponowana będzie od dnia 6 czerwca do 24 czerwca w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1a – Wszystkich gorąco zachęcamy do obejrzenia prac konkursowych.