Konkurs „Wypłyń na głębię”

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 07 czerwiec 2016 Aneta Miodek

Uczniowie klas 6 naszej szkoły wzięli udział w regionalnym konkursie literackim, poświęconym wielkim osobowościom Kościoła oraz naszej Ojczyzny. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu, pod patronatem Ks. Bpa Grzegorza Kaszaka i Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego. Nasz uczeń, Adam Krempa z kl. 6a zdobył 3 miejsce.

Gratulujemy umiejętności i życzymy kolejnych literackich sukcesów, „by język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa!”