NUDNA MATEMATYKA 2014

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: wtorek, 07 październik 2014 Aneta Miodek

24 i 26 września uczniowie klas IV, V i VI naszej szkoły uczestniczyli w pierwszym etapie XXIII edycji wojewódzkiego konkursu NUDNA MATEMATYKA. Konkurs odbywał się w aulach Uniwersytetu Śląskiego na wydziale Matematyki Fizyki i Chemii.

Z przyjemnością informujemy, że spośród naszych reprezentantów aż 10 osób zakwalifikowało się do półfinałów konkursu, które odbędą się pod koniec października i w pierwszej połowie listopada. Są to następujący uczniowie:
Kamila GUZIK (4a), Jakub PIETRASZCZYK (4a),
Mateusz RÓŻYCKI (4a), Maria SZCZYTOWSKA (4a),
Igor SIATA (5c), Julia SZYMIK (5b), Kacper TERLICKI (5c),
Sonia DAJLIDZIENKO (6a), Wojciech KUŚ (6b), Maksym ZAJĄC (6a).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!