Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Sukces Julii w konkursie NUDNA MATEMATYKA

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: piątek, 21 listopad 2014 Aneta Miodek

7 listopada br. w Katowicach odbył się półfinał wojewódzkiego konkursu Nudna Matematyka dla klas piątych, do którego zakwalifikowała się trójka reprezentantów naszej szkoły: Julia Szymik, Kacper Terlicki i Igor Siata.

Pomimo trudnych zadań do ścisłego dwunastoosobowego finału udało się przejść dwójce z nich: Julii i Igorowi. Ostatecznie ten prestiżowy konkurs zakończył się szczęśliwie dla Julii Szymik z klasy 5B, która zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Odsłony: 2804

Kampanie i programy