Sukces Julii w konkursie NUDNA MATEMATYKA

Kategoria: Nasze sukcesy Opublikowano: piątek, 21 listopad 2014 Aneta Miodek

7 listopada br. w Katowicach odbył się półfinał wojewódzkiego konkursu Nudna Matematyka dla klas piątych, do którego zakwalifikowała się trójka reprezentantów naszej szkoły: Julia Szymik, Kacper Terlicki i Igor Siata.

Pomimo trudnych zadań do ścisłego dwunastoosobowego finału udało się przejść dwójce z nich: Julii i Igorowi. Ostatecznie ten prestiżowy konkurs zakończył się szczęśliwie dla Julii Szymik z klasy 5B, która zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy sukcesu.