Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

III miejsce w województwie w badmintonie

Kategoria: Osiągnięcia sportowe Opublikowano: czwartek, 06 grudzień 2018 Ewa Matysek

W dn. 4 grudnia 2018 r. w Mysłowicach odbyły się finały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Imprezę oficjalnie rozpoczął prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Antonina Marszałek z klasy III h oraz Daria Parzelska z III e wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności, pokonując drużyny z Pszczyny oraz Rudnika. Niestety uległy tylko mistrzyniom województwa z Bierunia, ale ostatecznie zajęły III miejsce.

Warto nadmienić, iż droga do tego turnieju była bardzo ciężka i długa. Po zwycięstwie w Sosnowcu odbyły się zawody rejonowe w Jaworznie (1 miejsce) , potem półfinały wojewódzkie w Dąbrowie Górniczej (2 miejsce) i wreszcie finały wojewódzkie w Mysłowicach (3 miejsce), gdzie brało udział aż 8 zespołów.Serdecznie gratulujemy

 

Odsłony: 867

Kampanie i programy