Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII oraz

 opoddziały Gimnazjum nr 16
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Zajęcia pozalekcyjne

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: niedziela, 24 wrzesień 2017 Aneta Miodek

Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów SP 6 w roku szszkolnym 2017/2018

 

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj prowadzonych zajęć Dla kogo Dzień tygodnia Lekcja Sala
1. Bednarczyk Agnieszka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 4a Środa 1 41
Koło matematyczne 6b Środa 7 41
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 6a Piątek 1 51
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5c      
2. Biernat Małgorzata Koło misyjne 4a,b Wtorek 7 25
3. Błażusiak-Dudała Joanna Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5b Wtorek 6 37
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5a,c Piątek 1 35
Kółko Miłośników Języka Polskiego 5a, b Wtorek 7 46
4. Cicha Agnieszka Zajęcia artystyczne 2c Poniedziałek 6 36
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2c Czwartek 5 36
5. Czerwiak Marcin Piłka siatkowa 4-6 Środa od 9 lekcji

sala

gimnastyczna

6. Domagała Anna Kółko interdyscyplinarne 3b Czwartek 8 30
7. Duda-Spandel Aneta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 6c Wtorek 8 41
Kółko matematyczne „Rusz głową” 6c Poniedziałek 8 41
8. Gelecińska Agnieszka Kółko interdyscyplinarne 3a Czwartek 6 38
9. Giczan Justyna Kółko artystyczne 2a Poniedziałek 6 25
10. Gryc Beata Kółko interdyscyplinarne 3c Czwartek 7 25
11. Kleczko Barbara Koło Młodego Polonisty 5a Poniedziałek 1 48
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6a,c Piątek 1 25
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6b Wtorek 8 48
12. Kłosowska Marta Koło języka angielskiego 5a, b, c Środa 7 37
13. Król Anna Zajęcia interdyscyplinarne 3e Wtorek 6 36
14. Kulesa Katarzyna Kółko informatyczne 3 Wtorek 6 40
15. Madeksza Anna Koło Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 4 Środa 8 3
16. Malik Dorota Kółko muzyczne 4-6 Poniedziałek 8 45

Kółko plastyczne.

Realizowane w różne dni tygodnia: soboty, poniedziałki, piątki. Wyjścia na wystawy do galerii.

4-6 Piątek 1 45
17. Matusik-Mosurek Joanna Zespół dydaktyczno-wyrównawczy 1a Wtorek 5 47
Kółko interdyscyplinarne 1a Czwartek 5 29
18. Miodek Aneta Koło młodego programisty 5-6 Czwartek 8 40
Pogotowie informatyczne 4-6 Środa 8 40
Koło młodego filmowca 5-6 II semestr 8 40
19. Parlak Małgorzata Kółko interdyscyplinarne 1b Wtorek 5 37
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy 1b Czwartek 5 24
20. Pęksa Artur Oaza Dzieci Bożych 2-4 Sobota   Salki parafialne św. Barbary w Sosnowcu
Przygotowanie dzieci do I Komunii Św. 3a, b, c, d, e Według potrzeb   Kościół
21. Piekarska Magdalena Kółko „Łamigłówki małej główki” 2b Poniedziałek 6 37
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 2b Czwartek 5 39
22. Piotrowska Alicja Koło języka angielskiego 6 Czwartek 8 46
23. Pochopień Małgorzata Koło historyczne 4b Piątek 7 48
24. Powonska Katarzyna Kółko interdyscyplinarne Cała klasa (na 2 grupy) Wtorek 7 38
25. Sączek Wojciech SKS 4-5 Poniedziałek 8-9 Aula/sala
26. Sinicka Marta Koło j. ang „ English is Fun”

2

(chętni uczniowie)

Poniedziałek 7 38
27. Sławek Krystyna Zajęcia doskonalące

4d

(chętni uczniowie)

Wtorek 6 35
Koło przyrodnicze 4-5 Wtorek 7 35
28. Toda Anna Zajęcia rekreacyjno-ruchowe 4-5              Czwartek 8 aula
29. Walotek Joanna Koło gazetki szkolnej chętni uczniowie      
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4c Poniedziałek 1 39
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4a Poniedziałek 2 49
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4a,d Środa 1 39
30. Żółtak Aleksandra Koło przyrodnicze zamiennie z kołem artystycznym 6 Poniedziałek 8 3
Koło PCK 4-6 Wtorek (raz w miesiącu) 8 3
31. Źrałek Gabriela Koło matematyczne 5b-chętni Poniedziałek 1 51
Koło matematyczne 5a – chętni Wtorek 1 51
Koło matematyczne 4b,c –chętni Czwartek 1 35
Konsultacje matematyczne 5b,c Wtorek 7 51
32. Żybort Edyta Koło Wolontariatu 7 wg potrzeb    
Odsłony: 1681

Kampanie i programy