Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Podziękowanie BohaterOn

Kategoria: Podziękowania dla nas
Opublikowano: wtorek, 19 maj 2020
Aneta Miodek

Podziękowanie dla naszej szkoły

Kategoria: Podziękowania dla nas
Opublikowano: wtorek, 03 marzec 2020
Ewa Matysek

Nasza szkoła  otrzymała podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w I Edycji Akcji Charytatywnej Aniołkowe Granie na rzecz rodzin zastępczych. Serdeczne gratulacje!

Podziękowanie od Minister Edukacji Narodowej

Kategoria: Podziękowania dla nas
Opublikowano: poniedziałek, 07 styczeń 2019
Ewa Matysek

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji "Rekord dla Niepodległej". Przedsięwzięcie zorganizowane w SP 6 to wyraz głębokiego patriotyzmu całej społeczności szkolnej.

Czytaj więcej...

Złota Odznaka ZNP - wyróżnienie dla nauczycielki naszej szkoły

Kategoria: Podziękowania dla nas
Opublikowano: wtorek, 23 październik 2018
Ewa Matysek

Miło nam poinformować, że nauczycielka naszej szkoły Pani Beata Sośnicka – Rokita odznaczona została ZŁOTĄ ODZNAKĄ ZNP, którą przyjęła z rąk Prezesa ZNP Sławomira Broniarza. Odznaka jest wyróżnieniem i podziękowaniem za wieloletnią pracę na rzecz pracowników oświaty. Serdeczne gratulacje!

Czytaj więcej...

Złota Odznaka ZNP dla Gimnazjum nr 16

Kategoria: Podziękowania dla nas
Opublikowano: czwartek, 11 październik 2018
Ewa Matysek

W dniu 10 października 2018 r. w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu odbyła się uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej. Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu zostało nagrodzone najwyższym odznaczeniem Związku Nauczycielstwa Polskiego Złotą Odznaką. Dyrektor Szkoły mgr Iwona Szumilas - Kasińska odebrała wyróżnienie z rąk Prezesa ZNP Sławomira Broniarza. Gratulacje otrzymała również od Prezydenta Miasta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego, Prezesa Okręgu Śląskiego Jadwigi Aleksandry Resler i Prezesa Oddziału Sosnowca Iwony Załuckiej. Na uroczystości obecny był także Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Sosnowca Zbigniew Byszewski.

Czytaj więcej...

Kampanie i programy