NAUCZYCIEL NA MEDAL

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: sobota, 06 październik 2018 Ewa Matysek

Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem. Takich nauczycieli z województwa śląskiego docenimy i nagrodzimy w akcji Nauczyciel na Medal!

Z naszej szkoły zostali nominowani przez Państwa:

Liczymy na Państwa głosy!

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/