Uczta Teatromana

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: poniedziałek, 13 maj 2019 Nadhi

Z inicjatywy Pani E.Rudzkiej w sobotę 11.05 miłośnicy teatru naszej szkoły wybrali się do Warszawy .  Tutaj na deskach Teatru Tomasza Karolaka IMKA obejrzeli spektakl POZYTYWNI.
"POZYTYWNI" to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zaprosili nas Grażyna Wolszczak , Olga Bołądź , Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot ."POZYTYWNI"  to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce.
Było  śmiesznie i wzruszająco...

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki jest rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą. To było wyjątkowe popołudnie. Serdecznie polecamy!