Uczta Teatromana - Next to normal

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: wtorek, 04 czerwiec 2019 Nadhi

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest żyć z osobą chorą psychicznie lub cierpiąca na depresję? Myśleliście o tym, jaka jest cena normalności i ile wysiłku codziennie trzeba włożyć, by utrzymać jej pozory? O tym właśnie opowiada „Next to normal” rockowy musical w reżyserii Jacka Mikołajczyka.

Z okazji Dnia Dziecka Teatromani 6-stki pod opieką E.Rudzkiej wybrali się do Teatru Syrena w Warszawie na ten niesamowity musical.

W Stanach Zjednoczonych nagrodzono go Pulitzerem w dziedzinie dramatu oraz trzema nagrodami Tony, które można porównać do teatralnego odpowiednika Oscarów. Na Broadwayu spektakl został okrzyknięty „przełomowym dziełem we współczesnych dziejach musicalu”. Potężna dawka rocka w najlepszym wydaniu, niewyobrażalny ładunek emocjonalny i intrygujący temat sprawią, że w czasie spektaklu przeżyjecie prawdziwe katharsis.Polecamy!