Nasza wyprawa do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: wtorek, 13 październik 2015 Aneta Miodek

10 października grupa dzieci i młodzieży z SP nr 6, a także jej absolwentów przeżyła wspólnie piękną wycieczkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic.

Dziękowaliśmy Panu Bogu za wakacyjny czas rekolekcji oraz cenne ziarenka prawdy, dobra i przyjaźni, którymi wspólnie ubogacaliśmy się.

W kalwaryjskim sanktuarium oraz w Wadowicach szukaliśmy śladów naszego wielkiego rodaka, św. Jana Pawła II. Dziękowaliśmy za  Jego piękne życie i drogowskazy, które nam zostawił, byśmy mogli je odczytywać i naśladować, kształtując swoje życie, charaktery, rozwijając talenty i zalety.

Totus Tuus Maryjo, na wszystkich ścieżkach życia, by móc doświadczać bliskości z Jezusem i wzrastać w mądrości…

Odsłony: 1997