Zaproszenie na Finał Diecezjalnego Konkursu na Przekład Intersemiotyczny „MOJA ULUBIONA KOLĘDA”2016

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: czwartek, 15 grudzień 2016 Aneta Miodek

Z radością zapraszamy na Galę finałową XIII edycji Diecezjalnego Konkursu „MOJA ULUBIONA KOLĘDA”, który odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu, dnia 10 stycznia 2017 r. o godz. 1000.

63 uczestników zgłosiło się do finałowej części konkursu w kategorii plastycznej oraz informatycznej (nadesłano po 3 prace z określonej grupy wiekowej, wyłonione drogą eliminacji w danej placówce). Prace zostały przesłane z różnych stron diecezji sosnowieckiej; najwięcej konkursowych dzieł zostało wykonanych w Sosnowcu, ale także w Dąbrowie Górniczej, Wolbromiu, Dobieszowicach, Dąbiu, Jerzmanowicach, Bukownie, Jaworznie, Bydlinie, Będzinie oraz Sarnowie. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłanie pięknych i oryginalnych prac. Dzięki Waszej twórczej aktywności  świąteczne tradycje i zwyczaje stają się żywe i na stałe  wpisują się w poetykę Świąt Bożego Narodzenia w naszych rodzinach i szkołach.
Po uroczystości wręczenia nagród i prezentacji prac, zapraszamy  do obejrzenia fotogalerii na stronie internetowej SP nr 6 w Sosnowcu.

A oto laureaci tegorocznej edycji konkursu w kategorii plastycznej oraz informatycznej:

Uczeń

p. Bogusława Seremet

Przedszkole Miejskie
nr 53 w Sosnowcu

Laureatom gratulujemy osiągnięć i życzymy wytrwałej pracy nad dalszym rozwijaniem warsztatu artystycznego.
Radosnego kolędowania oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017!

Organizatorzy Konkursu