Laureaci Rejonowego Konkursu Jubileuszowego „25 lat Diecezji Sosnowieckiej”

Kategoria: Koło misyjno-maryjne Opublikowano: czwartek, 16 marzec 2017 Aneta Miodek

Gratulujemy uczennicom naszej szkoły zdobycia nagród w Konkursie Jubileuszowym, którego celem jest upamiętnienie 25 rocznicy powstania Diecezji Sosnowieckiej.

Celem zmagań konkursowych jest upowszechnienie wiedzy o historii naszej diecezji oraz jej patronach, a także promowanie wartości, którym byli wierni: św. Brat Albert Chmielowski i św. Rafał Kalinowski.

W kategorii klas 1-3  I miejsce zajęła Iga Szczęśniak z kl. 1b, natomiast III miejsce przyznano Inece Bielskiej także z kl. 1b.

Życzymy naszym najmłodszym uczennicom rozwijania talentów i kolejnych sukcesów!