Niedzielne popołudnie w Teatrze Rozrywki

Kategoria: Teatromani Szóstki Opublikowano: poniedziałek, 26 luty 2018 Ewa Matysek

Niedzielne popołudnie 25.02.2018 r. Teatromani 6-stki pod opieką mgr Elżbiety Rudzkiej spędzili w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Na deskach tego muzycznego teatru obejrzeli spektakl "JAK ODNIEŚĆ SUKCES W BIZNESIE, ZANADTO SIĘ NIE WYSILAJĄC".

To muzyczna komedia korporacyjna, a przy tym jeden z najzabawniejszych musicali, jakie kiedykolwiek powstały. Jego autorem jest Frank Loesser, broadwayowski klasyk, kompozytor m.in. przebojowego Guys and Dolls. Loesser korporacyjną rzeczywistość przybliża widzom przede wszystkim poprzez dynamiczne muzyczno-choreograficzne numery, których same tytuły wprowadzają już w specyfikę świata wielkiego biznesu (m.in.: „Sekretarka nie jest zabawką”, „Korporacyjny styl”, „Przerwa na kawę”). Również libretto Abe’a Burrowsa należy do najbardziej dowcipnych w historii musicalu. W Teatrze Rozrywki w roli głównej wystąpił Kamil Franczak. Idealnie dobrany zespół aktorów, zagrana z precyzją rewelacyjna muzyka, fascynująca choreografia i teksty przesycone dowcipem. To wszystko składa się na sukces - trzygodzinny spektakl, który pozwolił Teatromanom oderwać się od zimowej aury za oknami. Serdecznie polecamy!